CENNÍK

Cenník AUTODOPRAVA

 

Autodoprava v rámci Slovenska a EÚ

Cena za km:                                                               

– 0,50 €/km 

– stojné 15,-€/ hod.

Účtuje sa každý km, vrátane cesty späť.                                                                                        

Autodoprava v Bratislave a okolí

– základná sadzba v závislosti od aktuálnej polohy od 25,-€/hod.

Cena sa účtuje podľa dĺžky odpracovaného času. Po prvej hodine sa účtuje pomerná časť základnej sadzby, za každých začatých 15min.

– jazdné 1€/km

Pri jazde do okrajových častí Bratislavy:

–  Devín, Jarovce, Vajnory k základnej sadzbe +5,- €

– DNV, Záhorská Bystrica, Rusovce, Svätý Jur, Čierna Voda, Ivanka pri Bratislave,              Most pri Bratislave, Rovinka k základnej sadzbe +8,- €.

– Marianka, Chorvátsky Grob, Slovenský Grob, Zálesie, Bernolákovo, Malinovo,               Dunajská Lužná,  k základnej sadzbe +10,- €

V prípade rozsiahlejšej manuálnej nakládky/vykládky, ťažkých bremien, alebo pomoci šoféra so znesením/vynesením, príplatok po dohode.

V prípade potreby ďalšieho pracovníka +10,-€/hod.

 

Cenník SŤAHOVANIE-VYPRATÁVANIE

Základná sadzba sťahovania / vypratávania, je v závislosti od počtu pracovníkov, rozsahu práce a aktuálnej polohy od 40,-€/hod. ( dvaja pracovníci + auto ). Každý ďalší pracovník 10,-€/hod. Služby sa účtujú podľa dĺžky odpracovaného času. Po prvej hodine sa účtuje pomerná časť základnej sadzby, za každých začatých 15min.

K cene za sťahovanie sa pripočítava jazdné ako pri autodoprave.

V prípade ťažkých bremien, cena po dohode.

 

Cenník MONTÁŽ A DEMONTÁŽ

Základná sadzba pre montáž/demontáž, je v závislosti od počtu pracovníkov a rozsahu práce od 26,-€/hod. (dvaja pracovníci). Služby sa účtujú podľa dĺžky odpracovaného času. Po prvej hodine sa účtuje pomerná časť základnej sadzby, za každých začatých 15min. V prípade montáže Vami privezeného a vyneseného nábytku, sa účtuje k cene montáže jazdné na adresu, vo výške 1,-€/km, minimálne jazdné je 10,-€