VŠETKO ČO DODÁVKA ODVEZIE…

Vám spoľahlivo a bezpečne prepravíme do cieľa.

Ponúkame Vám autodopravu, rozvoz a prepravu rôzneho tovaru od textilu, elektrospotrebičov, nábytku, potravín, nápojov cez menšie stroje, motorky, bicykle, až po pevný stavebný materiál. Poskytujeme profesionálne služby v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej nákladnej prepravy. 

Kúpili ste si nový nábytok, práčku, chladničku, televízor, či iný veľký spotrebič ? Prípadne sa potrebujete zbaviť starého ? Alebo potrebujete previezť obraz, koberec, či stavebný materiál ?

Využite promptné a spoľahlivé nákladné TAXI v rámci Bratislavy a okolia za výhodné ceny. Neviete si rady s vynesením ? Vieme Vám po dohode s vynesením pomôcť, prípadne celé vynesenie zabezpečíme.

Potrebujete vypratať nehnuteľnosť, alebo sa zbaviť pevného odpadu ?

Vypratávame pivnice, garáže, byty, domy, sklady. Zároveň s odvozom zabezpečíme likvidáciu starého nábytku, elektrospotrebičov, železného šrotu a rôzneho pevného odpadu. Zbavíme Vás aj bio odpadu. Zabezpečujeme odvoz a likvidáciu konárov a haluzí z ostrihaných stromov, pokosenej trávy, lístia, koreňov, drevín.

Potrebujete sa presťahovať ?

Poskytujeme menšie sťahovacie služby na profesionálnej úrovni. Sťahujeme byty, domy, kancelárie a firmy v rámci Slovenska i do zahraničia. 

KDE IBA AUTO NESTAČÍ…

zapojíme aj šikovné ruky…

V rámci sťahovania, vypratávania bytov, či likvidácie nábytku, alebo spotrebičov Vám demontujeme, alebo zmontujeme nábytok.

Chcete si kúpiť nábytok v nezloženom stave, no neviete si rady s jeho montážou ?

Váš nový nábytok i spotrebiče Vám privezieme, vynesieme a zmontujeme. Odpad z obalov odvezieme a ekologicky zlikvidujeme. 
Po dohode Vám prídeme zmontovať aj nábytok, ktorý už máte doma.

Potrebujete pripraviť pozemok na predaj, či stavbu domu, alebo sa Vám iba nechce kosiť ? :O)

Pozemok vyklčujeme, pokosíme, biomasu podrvíme a odvezieme. Jednoducho, zbavíme Vás náletových drevín, buriny, kríkov a pripravíme Váš pozemok na stavbu či predaj.

Spoľahlivosť + profesionálny prístup + skvelá cena = Vaša spokojnosť.